Pár slov o nás....

PAVLA MARTÍŠKOVÁ a A3Ch TERRY

Přestože jsem se narodila do naprosto nekynologické rodiny, tak mě psi od malička okouzlovali.

V roce 2006 jsem si domů přivezla malou, černou kříženku jménem Terry, která mi obrátila život naruby. Spolu s Terrynkou jsem postupem času začala pronikat do tajů soužití se psem, základů sportovní kynologie, některých prvků dogdancingu, ale především do agility, které se pro nás stalo hlavní a takříkajíc srdeční záležitostí. Naše začátky byly kupodivu docela jednoduché ;-). Terrynka se totiž snažila a stále snaží plnit vše, co si na ní vymyslím a když z toho kouká nějaká ta odměna, je to snažení o dost větší.

Díky Terrynce jsem také kompletně přehodnotila své výcvikové metody a pochopila spoustu věcí. Dnes se snažím pracovat především metodou shapingu (tvarováním) a pozitivním upevňováním a obě nás to moc baví.

K agility jsem se dostala vlastně náhodou (a díky za ní :-)). Jednoho jarního dne jsem s Terrynkou na procházce potkala svou pozdější kamarádku Věru Bůbalovou, která mě do tohoto nádherného sportu „pozvala“ a které vděčím za mnohé.

Terrynka (celým jménem A3Ch Terry) se dnes může pyšnit mnoha tituly (viz níže), největší odměnou však pro mě je, že je tím nejlepším psím parťákem pro všechny naše společné aktivity, ale i to, že mi ukázala jiný svět. Svět plný her, upřímných citů, schopnosti věrně a opravdově milovat celou psí duší a nechtít za to nic nazpátek. Neustále a neúnavně plní všechny mé úkoly, které si na ní vymýšlím, a ještě se u toho věčně usmívá :-). Je to ten největší mazel, můj „pokusný králík“ a pokud jde o jídlo, hlazení, drbání a házení čehokoli, je vždycky tam, kde má být ;-).

 

 

A3Ch TERRY

AGILITY: 

- A1, A2, nyní elitní kategorie A3

- doživotní titul A3Ch (šampion agility; její celé jméno je proto tedy A3Ch Terry)

- MČR kříženců a psů bez PP 2012 - mistryně republiky 

- MČR kříženců a psů bez PP 2013 - druhá vícemistryně republiky

- MČR 2013 - VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY V AGILITY PRO ROK 2013!!!!

- MČR kříženců a psů bez PP 2014 - mistryně republiky

- mnoho vyhraných otevřených běhů (agility, jumpingu)

- mnoho vyhraných zkoušek (ve všech kategoriích)

- mnohokrát celková vítězka závodů!!!!

SPORTOVNÍ KYNOLOGIE:

- ZZO