INTENZIVNÍ TRÉNINK AGILITY

Kde: Strakonice (cvičák PČR - zde)

Kdy:  v neděli 24. 11. 2013

Od kolika:   

1 skupina: od   9.00 h do 11.30 h (max. 6 týmů)

2 skupina: od 12:30 h do 15:00 h (max. 6 týmů)

Rozdělení skupin:

bude zveřejněno po naplnění kapacity, jedna skupina je určena pro začátečníky, druhá pro mírně pokročilé (možno i pokročilý); Trénink se uskuteční při minimální účasti 3 týmů (platí pro každou kategorii)

Doba tréninku: 2,5 hodiny pro každou kategorii

Strava: Vlastní

Podmínky účasti:                     

Každý majitel odpovídá za sebe i svého psa. Veškeré škody způsobené jím či psem uhradí.

Účastník pomáhá při stavbě a úpravě parkuru. Vyhrazuji si právo kdykoli v průběhu tréninku vyloučit psovoda/psa z důvodu nerespektování či hrubého porušení podmínek tréninku, za opakující se agresi, obzvlášť hrubě chovajícího se psovoda. V těchto případech nebude vrácena cena tréninku. Nedostaví-li se účastník kurzu bez omluvy řádně a včas na lekci, ztrácí bez náhrady nárok na výcvik. Pokud máte problém s nějakou podmínkou potřebnou pro nástup do kurzu, kontaktujte mě.

Co si vzít s sebou:

Hračku, pamlsky více hodnot, klec či přepravku, misku, vodu pro sebe i psa

Cena:

300,- Kč/ tým při platbě předem na účet; 370 Kč / tým při platbě na místě

Přihlášky:

Jméno psovoda, jméno psa, plemeno, kategorie (SA, MA, LA, začátečník, A1, A2, A3), věk psa

Jak se přihlásit:

stačí zaslat mail na agilitysport@seznam.cz , do předmětu: intenzivka, dále uveďte jméno psovoda a psa, plemeno, kategorie a úroveň (SA, MA, LA, začátečník, A1, A2, A3), věk psa

Platba:

Posílejte na číslo účtu 236668787/0300, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a intenzivka. V případě, že se tréninku nemůžete zúčastnit, je možné si za sebe najít náhradníka. Částka je však z hlediska nákladů nevratná. Je možné zaplatit i na místě.